keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down

5-3228-205-5011

Taška pro přenášení psa Beverly Hills, L

s DPH

Cena 619 Kč

čistý

Cena 512 Kč

Barva: Hnědá

Rychlé doručení
Náklady na dopravu
od 85 CZK
30 dnů na vrácení
  • materiál je Polyester + PVC
  • velmi snadná montáž
  • kolekce Beverly Hills
  • pokrowiec należy myć wodą z mydłem przy pomocy wilgotnej ściereczki lub gąbki

Taška pro přenášení psa Beverly Hills

Velikost L pro psa rasy Maltézský psík nebo dva psy rasy Čivava. Nosnost tašky max. 10 kg. S dvěma mini vodítky uvnitř tašky a nastavitelným zapínacím poklopem, který zabraňuje psovi ve vyskočení.

Pohodlná a praktická taška pro nošení malých psů. Poskytuje pohodlí přenášenému psovi i jeho majiteli. Zvířeti zajišťuje bezpečný prostor s pevnou základnou uvnitř tašky a majiteli díky použití ergonomické konstrukce s širokým a nastavitelným pásem na rameno umožňuje pohodlné nošení psa (psů) i během dlouhých procházek. Díky pečlivě zpracované konstrukci se přenášení psi cítí v tašce bezpečně a pohodlně a blízkost majitele navíc zvyšuje jejich pocit bezpečí. Taška má vyztužené dno, které psovi zajišťuje pevnou základu, a kapsy, ve kterých lze uschovat drobné předměty, například telefon, vodítko, pamlsky atd. Taška umožňuje chovateli snadné a pohodlné přenášení zvířete, přičemž může mít obě ruce volné.

Taška se výborně osvědčí během dlouhých procházek, nákupů, při cestování hromadnou dopravou a také při nošení psa po schodech (jestliže zvíře nemůže nebo by nemělo chodit po schodech).

Taška je kompletně vyrobená z vodotěsných materiálů, které nepohlcují kapaliny ani pachy, a proto si déle zachovává čistotu a hygienický vzhled. Tašku lze snadno čistit mokrou utěrkou nebo v případě potřeby vyprat. Před praním však musíte z tašky vytáhnout výztuž dna.

Složení materiálu: Polyester + PVC

polyester + PVC

1 taška pro přenášení psa

5-3228-205-5011
54 ks