keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down

5-4192-248-3020

Plachta na čtyřkolku, d.155-180 cm

s DPH

Cena 523 Kč

čistý

Cena 433 Kč

Barva: Popelová

Rychlé doručení
Náklady na dopravu
od 85 CZK
30 dnů na vrácení
  • záruka 25 měsíců
  • velmi snadná montáž
  • praní lze prát ručně při teplotě 40 °C

Vysoce kvalitní plachty na čtyřkolku - voděodolné a paropropustné. Chrání celé čtyřkolku společně s jeho dolní částí před škodlivým vlivem prostředí. Jsou odolné vůči působení UV záření. Upevňuje se s pomocí stahovacího lemu s lankem kolem celého vozidla, v případě správného zavázání zaručuje bezpečnost i během nárazů větru. Díky širokému spektru tvarů a barev jsou potahy dobře přizpůsobeny různým čtyřkolek. Poskytnuta až do 25-měsíční záruka vám dá jistotu, že kupujete nejvyšší kvality výrobku.

Je vyrobena z nesmírně stálého a silného, vysoce kvalitního materiálu. Z vnitřní strany plachty je materiál zcela hladký, bezpečný pro vozidlo, protože ho nepoškrábe ani nesetře lak a to dokonce ani při silných nárazech větru. Plachta má popelavou barvu, která je nesmírně praktická a zároveň skvěle vypadá. Výrobek se velmi snadno a rychle instaluje. Potah zakrývá celý povrch čtyřkolky společně s jeho dolními částmi, lehce přesahuje spodní část a díky stahovacímu lemu s lankem kolem celého vozidla se silně drží auta a zabraňuje posunování potahu. Jen správné šněrování zaručí odolnost vázání. Po složení nezabere příliš místa, proto ho můžete vždy vozit s sebou.

Warstwy Basic Garage

Přednosti výrobku:

-voděodolný a paropropustný materiál, odvádějící vodní páru zpod potahu;

-dolný vůči slunečnímu UV záření;

-ochrana vozidla po celý rok před: (zima) sněhem, námrazou; (podzim) deštěm, větrem, listím a šťávami ze stromů; (léto) UV zářením, ptačími exkrementy; (jaro) pylem, šťávami ze stromů;

-ochrana před důlky koroze, blednutím a matováním laku a chromovaných dílů;

-vícesezónní výrobek - uzpůsobený jak pro nárazové, tak i pro dlouhodobé používání;

-díky připevnění s pomocí stahovacího lemu s lankem se pevně se drží vozidla;

-kryje celé vozidlo, lehce přesahuje jeho spodní část;

PROTOKOL O ZKOUŠCE

aa

a

Certyfikat Tailor Made

Certyfikat Tailor Made

Zkoušky potvrdily kvalitu a dlouhou životnost

Životnost krycích plachet na auta je dána jejich odolností proti slunečnímu záření (UV), vysokým teplotám, dešti, mrazu, sněhu a běžnému znečištění. Naši specialisté vyvinuli na základě vlastních dlouholetých klimatických zkoušek a zkušební normy PN EN ISO 4892-3 spolehlivé metody testování odolnosti materiálů proti povětrnostním vlivům. V klimatické komoře Atlas UVtest z USA pečlivě zkoušejí každou dodávku materiálu, z něhož se pak vyrábějí krycí plachty značky Kegel-Błażusiak. Protože dbáme na kontrolu kvality materiálů a podrobujeme jejich vzorky dlouhodobým klimatickým zkouškám, můžeme našim zákazníkům zaručit, že jim naše krycí plachty budou spolehlivě sloužit několik let, i když je budou používat nepřetržitě.

Na funkčnosti a bezpečnosti také záleží

Dobrá krycí plachta musí chránit automobil nejen před atmosférickými srážkami, znečištěním a slunečními paprsky, ale musí být také bezpečná. Právě takové jsou krycí plachty na auta značky Kegel-Błażusiak. Naši odborníci se věnují dlouhodobým zkouškám krycích plachet na automobily. Testujeme je z hlediska účinnosti ochrany proti povětrnostním vlivům, odolnosti proti vodě, propustnosti vodních par směrem ven, bezpečnosti materiálu plachty vůči laku vozidla a účinnosti připevnění plachty na vozidle za běžného i extrémního počasí. Na trh dodáváme pouze takové výrobky, které v dlouhodobých testech dopadly pozitivně.Fotografie se strojem Fotografie se strojem 2 Fotografie se strojem 3 Fotografie se strojem 4Fotografie se strojem 5
Polypropylen + polyetylen (PP + PE)

1 plachta na čtyřkolku

Nasaďte volný potah na relativně čisté čtyřkolku, bílou stranou středového pásu dovnitř a následně maximálně silně zatáhněte za lanko stahovacího lemu plachty a správně ho zavažte. Jen správné šněrování zaručí odolnost vázání. Zavažte lanko podle návodu a budete mít jistotu, že je potah pevně a silně připevněn a vaše auto je tak v bezpečí. Doporučené zavazování umožňuje spojení dvou konců lanka a zároveň umožňuje rychle ho rozvázat.

5-4192-248-3020
93 ks