keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down

5-3890-241-3021

Plachta na kolo, d. 175-190 cm

s DPH

Cena 259 Kč

čistý

Cena 214 Kč

Barva: Popelová

Rychlé doručení
Náklady na dopravu
od 85 CZK
30 dnů na vrácení
  • nepromokavý vícevrstvý materiál
  • záruka 25 měsíců
  • velmi snadná montáž
  • praní lze prát ručně při teplotě 40 °C
  • kolekce Basic Garage
zobrazit všechny

Ušitá ze silné, nesnadné promokavé a paropropustné látky typu SPUNBOUND zajišťuje správný oběh vzduchu uvnitř plachty. Uchovává si velkou těsnost, zároveň zabraňuje hromadění vlhkosti uvnitř plachty. Dobře se přizpůsobí vozidlu. Díky své konstrukci a zvláštním vlastnostem efektivně chrání celé vozidlo (společně s dolními částmi) před nepříznivým vlivem prostředí. Je odolná vůči působení UV záření. Chrání před deštěm, sněhem, námrazou, větrem, pylem rostlin, listy, šťávami ze stromů, ptačími exkrementy. Zabraňuje blednutí, zmatnění laku a chromovaných dílů. Chrání před většinou poškrábání. Omezuje korozi. Díky silnému připevnění s pomocí stahovacího lemu zaručuje bezpečnost dokonce i v případě silných nárazů větru. Velmi snadno se nasazuje a sundává a po složení nezabere příliš místa. Z vnitřní strany plachty je materiál hladký, bezpečný pro lak, protože nezpůsobuje poškrábání. Je zhotovena v popelavé barvě - tlumené a praktické. BASIC GARAGE na kolo je vícesezónní výrobek, který vám bude sloužit po mnoho let.

Značkový výrobek firmy Kegel-Błażusiak - jednoho z předních polských výrobců v odvětví autopotahů a pracovních oděvů a oblečení. Díky dlouholetým zkušenostem, profesionalitě a nejvyšší péči o každý, i ten nejmenší detail, můžeme klidně říci, že výrobky této značky jsou nejlepší v Polsku. K výrobě byly použity suroviny nejvyšší kvality a jejich výroba proběhla za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie.

Přednosti výrobku:

-voděodolný a paropropustný materiál, odvádějící vodní páru zpod potahu;

-dolný vůči slunečnímu UV záření;

-ochrana vozidla po celý rok před: (zima) sněhem, námrazou; (podzim) deštěm, větrem, listím a šťávami ze stromů; (léto) UV zářením, ptačími exkrementy; (jaro) pylem, šťávami ze stromů;

-ochrana před důlky koroze, blednutím a matováním laku a chromovaných dílů;

-vícesezónní výrobek - uzpůsobený jak pro nárazové, tak i pro dlouhodobé používání;

-díky připevnění s pomocí stahovacího lemu s lankem se pevně se drží vozidla;

-kryje celé vozidlo, lehce přesahuje jeho spodní část;

Montáž:

Nasazujte na relativně čisté kolo způsobem představeným na fotografii a následně maximálně silně zatáhněte za pružný stahovací lem.

Polypropylen + polyetylen (PP + PE)

1 plachta na kolo

Nasazujte na relativně čisté kolo způsobem představeným na fotografii a následně maximálně silně zatáhněte za pružný stahovací lem.

5-3890-241-3021
77 ks