keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down
  • Novinka

5-4916-241-2099

Krycí plachta na zahradní traktor s košem, XL

s DPH

Cena 507 Kč

čistý

Cena 419 Kč

Barva: Hnědá

Vypredané
Rychlé doručení
Náklady na dopravu
od 85 CZK
30 dnů na vrácení
  • materiál je Polypropylen + Polyethylen
  • záruka 25 měsíců
  • velmi snadná montáž
  • praní lze prát ručně při teplotě 40 °C
  • kolekce Basic Line
zobrazit všechny

Krycí plachta na zahradní traktor s košem

Krycí plachta na benzínový zahradní traktor celoročně parkovaný venku k ochraně před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Speciální složení plachty zajišťuje, že voda při dešti neproniká pod plachtu, stéká po ní dolů a plachta nezadržuje vodní páru. Chrání zahradní traktor proti dešti, sněhu, jinovatce, slunečním paprskům (škodlivému UV záření) a nečistotám, jako je prach, ptačí trus nebo míza stromů. Snižuje působení koroze a stárnutí plastových součástí, chrání svrchní lak a chromované prvky proti blednutí a ztrátě lesku. Krycí plachta je zcela odolná proti každému počasí. 

Upevňuje se pomocí stahovacího lanka, které ji pevně přidržuje na vozidle. Zároveň se snadno nasazuje a stahuje. Je vhodná také pro použití v zastřešených prostorách a místnostech. 

Horní pás plachty je vyroben z vícevrstvého, zcela těsného materiálu a boky z nesnadno promokavého materiálu, což nám poskytuje vodovzdornou a paropropustnou plachtu.

Vrstvy plachty

Materiál:

-vnější polyethylenová vrstva

-dvouvrstvý spunbond

Přednosti výrobku:

-voděodolný a paropropustný materiál, odvádějící vodní páru zpod potahu;

-odolný vůči slunečnímu UV záření;

-ochrana vozidla po celý rok před: (zima) sněhem, námrazou; (podzim) deštěm, větrem, listím a šťávami ze stromů; (léto) UV zářením, ptačími exkrementy; (jaro) pylem, šťávami ze stromů;

-vícesezónní výrobek - uzpůsobený jak pro nárazové, tak i pro dlouhodobé používání;

-široké spektrum tvarů a velikostí plachet;

-na výrobek se vztahuje nová prodloužená záruční lhůta 25 měsíců;

Zkoušky potvrdily kvalitu a dlouhou životnost

Životnost krycích plachet na auta je dána jejich odolností proti slunečnímu záření (UV), vysokým teplotám, dešti, mrazu, sněhu a běžnému znečištění. Naši specialisté vyvinuli na základě vlastních dlouholetých klimatických zkoušek a zkušební normy PN EN ISO 4892-3 spolehlivé metody testování odolnosti materiálů proti povětrnostním vlivům. V klimatické komoře Atlas UVtest z USA pečlivě zkoušejí každou dodávku materiálu, z něhož se pak vyrábějí krycí plachty značky Kegel-Błażusiak. Protože dbáme na kontrolu kvality materiálů a podrobujeme jejich vzorky dlouhodobým klimatickým zkouškám, můžeme našim zákazníkům zaručit, že jim naše krycí plachty budou spolehlivě sloužit několik let, i když je budou používat nepřetržitě.

Na funkčnosti a bezpečnosti také záleží

Dobrá krycí plachta musí chránit automobil nejen před atmosférickými srážkami, znečištěním a slunečními paprsky, ale musí být také bezpečná. Právě takové jsou krycí plachty na auta značky Kegel-Błażusiak. Naši odborníci se věnují dlouhodobým zkouškám krycích plachet na automobily. Testujeme je z hlediska účinnosti ochrany proti povětrnostním vlivům, odolnosti proti vodě, propustnosti vodních par směrem ven, bezpečnosti materiálu plachty vůči laku vozidla a účinnosti připevnění plachty na vozidle za běžného i extrémního počasí. Na trh dodáváme pouze takové výrobky, které v dlouhodobých testech dopadly pozitivně.Fotografie se strojem Fotografie se strojem 2 Fotografie se strojem 3 Fotografie se strojem 4Fotografie se strojem 5
100 % polypropylen (PP) + 100 % polyethylen (PE)

1 krycí plachta na zahradní traktor s košem

Krycí plachtu nasaďte na čistý a suchý zahradní traktor tak, aby stranou se šedým ukončením švů směřovala ven. Překřižte stahovací lanka, jednou je obtočte kolem sebe a následně silně stáhněte rovnoměrnou silou směrem k zadnímu okraji traktoru (viz obrázek 2). Konce stahovacího lanka zavažte na uzel a zkontrolujte, zda se při zatažení za lanko neuvolňuje. Pokud se uzel uvolní, zopakujte předchozí krok, ale použijte jiný způsob vázání uzlu. Krycí plachtu nelze používat během přepravy zahradního traktoru na nekrytém přepravníku nebo na jiných vozidlech.

5-4916-241-2099